Книги Українською Мовою » 💛 Романтична еротика » Вибач та зрозумій, Катя Кірініна 📚 - Українською

Читати книгу - "Вибач та зрозумій, Катя Кірініна"

93
0
25.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Вибач та зрозумій" автора Катя Кірініна. Жанр книги: 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Вибач та зрозумій, Катя Кірініна» була написана автором - Катя Кірініна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Романтична еротика".
Поділитися книгою "Вибач та зрозумій, Катя Кірініна" в соціальних мережах: 

🌸 Автор цієї надзвичайної книги, Катя Кірініна, розкриває найтонші переживання та душевні болі дорослішання. Її слова – це як торкання ніжних квітів, які ростуть серед наших найглибших почуттів.

🤝 "Вибач та зрозумій" – це історія про прощення, яке відкриває перед нами важливі уроки. Головний герой цієї книги – це кожен з нас, хто коли-небудь відчував біль від непорозуміння чи образи. Це оповідання про те, як уміти вибачати і знаходити силу зрозуміти інших.

🌐 readukrainianbooks.com – це ваша вірна стежина до світу найкращої літератури. Ми пишаємося тим, що можемо забезпечити вам можливість читати книги онлайн абсолютно безкоштовно. Наш сайт – це відкритий світ літературних шедеврів, доступний кожному, хто цінує слово та його силу.

📚 Чому важливо читати книги українською? Це не просто читання – це наш спосіб зберегти культурне надбання, розвивати мову та спільно створювати світ захоплюючих історій. Кожен прочитаний рядок – це крок до поглиблення знань та розширення світогляду.

🌱 "Вибач та зрозумій" – це не просто книга, це натхнення долучитися до процесу росту та розвитку. Ця історія – як сонце, яке проникає крізь хмари невзгод та освітлює наш шлях до внутрішньої гармонії.

Приєднуйтеся до нас на readukrainianbooks.com та відчуйте всю силу простих слів, які можуть змінити світ. Читайте українською – це не лише акт культурної самосвідомості, це підтримка нашої мови та нашої спільної історії. 📖💫


Читати книги автора Каті Кірініной:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 119
Перейти на сторінку:
Вступ

Люди кажуть: якщо тобі призначено долею бути з людиною, то, пройшовши купу доріг і перехресть, ви однаково будете разом.

Я завжди думала, що вийшла заміж за ідеального чоловіка, з яким проживу до старості, і буде у нас велика дружна сім'я. Більшого мені не хотілося. Просто бути разом із ним і виховувати наших дітей. Але настав момент, що відокремив мене і від мрії, і від мого коханого чоловіка.

Все, чого я так сильно хотіла і чого прагнула, розбилося об сувору реальність, і викинуло мене на берег жорсткої правди, з якого я ніяк не можу повернутися додому, у теплий дім, до безтурботного життя.

Іноді думаю, що сама у всьому винна — дуже кохала, була безтурботною і не дбала про своє щастя належним чином. І, як за клацанням, з'явилася інша жінка, яка розбила все, що я так любила. Хоча все почалося задовго до того, як дізналася, що людина, про яку я насамперед думала щоранку, зважилася на адюльтер.

Вже не ставлю собі питання, як він міг чи чому так вчинив зі мною, знаючи, що тільки-но дізнаюся, це стане точкою неповернення. Ні, я запитую себе: як могла бути настільки дурною, що не помічала довгий час очевидних речей навіть тоді, коли все на це вказувало?

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 119
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вибач та зрозумій, Катя Кірініна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вибач та зрозумій, Катя Кірініна"