Книги Українською Мовою » 💛 Романтична еротика » Дитина для голови мафії, Anitvela Ki 📚 - Українською

Читати книгу - "Дитина для голови мафії, Anitvela Ki"

72
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дитина для голови мафії" автора Anitvela Ki. Жанр книги: 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Дитина для голови мафії, Anitvela Ki - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською

0
0
00

Anitvela Ki
Електронна книга українською мовою «Дитина для голови мафії, Anitvela Ki» була написана автором - Anitvela Ki, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Романтична еротика".
Поділитися книгою "Дитина для голови мафії, Anitvela Ki" в соціальних мережах: 

"Дитина для голови мафії" - це захоплююча драма, яка розповідає про безжальну боротьбу за владу в найнебезпечніших куточках великого міста. Це історія про те, як відомий кримінальний барон вирішує приховати своє майбутнє, видаючи свою власну дитину як гарантію миру між зграями мафії. Чи зможе ця дитина вижити в світі безжальних злочинців та знайти свій шлях серед злої влади і відчаю?

🧑‍🤝‍🧑 Про головного героя: Головний герой – це хлопчина зі сталевою волею та мужністю, який змушений вирости швидко, щоб вижити серед небезпечних умов свого оточення. Його ім'я – символ надії в безнадійному світі, і його історія – це виклик для нашої совісті, щоб не забувати про безпуття та болю, які існують у нашому сучасному суспільстві.

🖋 Про автора: "Дитина для голови мафії" – це твір від талановитого письменника Anitvela Ki. Автор – це людина, яка вміє долати темряву власного внутрішнього світу та перетворювати її на творчу енергію. Її роботи – це дзеркало сучасного суспільства, яке показує нам правду про наші власні страхи та надії.

🌐 Про ReadUkrainianBooks.com: На нашому сайті ReadUkrainianBooks.com ви знайдете можливість зануритися у світ найкращої української літератури. Ми горді тим, що можемо запропонувати вам доступ до багатофункціонального інтерфейсу, де ви зможете читати цю захоплюючу книгу онлайн безкоштовно та без реєстрації.

📘 Важливість читання українською мовою: Читати українською – це не лише можливість насолоджуватися кращими творами світової літератури, але й шлях підтримки нашої мови та культури. Кожне слово, прочитане українською мовою, – це крок до збереження нашої національної ідентичності.

🌟 ReadUkrainianBooks.com – це не просто сайт, це можливість подорожувати світом літератури та розкривати нові горизонти разом з нами. Поглибте свої знання, збагатьте душу та відкрийте для себе світ нових можливостей разом із нами. Чекаємо вас у чудовому світі слова та мрій на ReadUkrainianBooks.com! 📚🌈

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 71
Перейти на сторінку:
Пролог

Вітаю всіх читачів.

Вирішила я, таки, перевести цю книгу на свою рідну мову. Дуже хвилююся і страшуся реакції читачів, але мушу спробувати! Отож зустрічайте:

"Дитина для голови мафії"


Анотація:

—Ще трохи, забігти за ріг, піднятися сходами і я залишуся одна! — билося в голові.
—Стій, дурепа! — кричить мені ззаду Метью.
Зупинятись я не збираюся, як раптом чую звуки пострілів. Застигла. Встала як той стовп. Повернулася. Встигла побачити геледваген і перевести погляд на Метью. Лежить на землі у неприродній позі. Ноги самі зриваються до нього. До людини, від якої бігла п'ять років тому і яку досі люблю.
—Ні, не смій вмирати! — кричу я йому й плачу.
—Не залишай мене, не залишай нас з Майєю! — у серцях кричу, а він закриває повіки.

Пролог:

За шість років до анотації:

— Любий, я вдома — кажу я, заходячи до вітальні.

—Кеті, я ж казав не ходити туди. — пожурив коханий, обіймаючи мене ззаду.

—Ну, ти ж знаєш, я не можу без стрілянини. — говорю і розвертаючись, цілую.

—Ееее, ні — каже чоловік, відриваючись від моїх губ.

—Ти на третьому місяці вагітності, Кеті, не можна. — видихає він і сторониться.

Лукаво посміхаюся та йду на кухню, виляючи стегнами. З Метью ми познайомилися півроку тому, коли я прийшла до його компанії. Наймалася бухгалтером, але він узяв у особисті помічники. Ось так просто без досвіду роботи. Потім важливі зустрічі, перша ніч і все закрутилось. А потім я дізналася, що вагітна. Коли розповідала, була твердо впевнена, що він мене покине. Не з руки голові мафії мати дітей. Але ні, він був щасливий і зробив мені пропозицію. Проте весілля я захотіла зіграти, коли народиться дитина.

—Сонечко, мені зараз потрібно поїхати ненадовго. До вечора повернуся. — я кивнула своїм думкам і відповіла:

—Я з Арнольдом сьогодні зустрінуся. Поговорити хочу.

Мет кивнув і зник за дверима.

*****

—Як ти, дрібна? Сказала йому стать дитини? — спитав брат, простягаючи мені молочний коктейль.

—Чудово. Ще ні, хочу зробити сюрприз. — приймаю напій і посміхаюся.

— А як сам, Арді?

—Та ось, через три години відлітаю в Македонію на завдання.

—І скільки тебе цього разу не буде? — брат працює в спецназі в підрозділі "Орел".

—До народження плем'ячки повернуся. Гарантую! — підморгує він, і я посміхаюся.

—Підкинеш додому?

—Звичайно, пані. — він робить жартівливий уклін і запрошує до новенького Феррарі.

До дому ми доїхали швидко, навіть схаменутися не встигла, як стояла на порозі квартири. Тихенько поклала торт, роззулась і пішла шукати Мета. Він знайшовся в кабінеті, голосно з кимось балакаючи. Я завмерла, прислухаючись.

—Так, кохана. Коли вона народить, грайся з дитиною скільки завгодно… Добре, я віддам тобі дитину на виховання… Так, одружуся звичайно… Я ж люблю тебе. — по моїми щоками текли сльози.

Я рванула до своєї кімнати і почала збирати речі.

—Ні, не віддам. Все буде добре. — сказала я, погладжуючи живіт і виходячи в коридор.

Написала записку, поклала під торт і вилетіла кулею із квартири. Більше не було бажання залишатися тут.

_______________________________________________________

Візуалізація Кейт:


‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 71
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дитина для голови мафії, Anitvela Ki», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дитина для голови мафії, Anitvela Ki"