Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Цілий день палючий вітер, Свідзінський Володимир 📚 - Українською

Читати книгу - "Цілий день палючий вітер, Свідзінський Володимир"

33
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Цілий день палючий вітер" автора Свідзінський Володимир. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Цілий день палючий вітер, Свідзінський Володимир» була написана автором - Свідзінський Володимир, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Цілий день палючий вітер, Свідзінський Володимир" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Цілий день палючий вітер,
Буйний суховій…
Цілий день перед очима
Милий образ твій.

На південнім краї неба
Сріблястий туман…
Ой тумане-безумане,
Сам я безуман!

На межі гарячій ляжу,
Очі затулю…
Ой коли б ти, мила, знала,
Як тебе люблю!

Надо мною вітер хилить
Жовтії жита…
Чи то сонце так цілує,
Чи твої уста?

Ох, як солодко заснути
В золотому сні…
То колосся чи миленька
Шепче щось мені?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Цілий день палючий вітер, Свідзінський Володимир», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Цілий день палючий вітер, Свідзінський Володимир"