Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Дубовий ліс в сумній покорі, Свідзінський Володимир 📚 - Українською

Читати книгу - "Дубовий ліс в сумній покорі, Свідзінський Володимир"

66
0
27.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дубовий ліс в сумній покорі" автора Свідзінський Володимир. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Дубовий ліс в сумній покорі, Свідзінський Володимир» була написана автором - Свідзінський Володимир, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Дубовий ліс в сумній покорі, Свідзінський Володимир" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Дубовий ліс в сумній покорі
Ронив зів'яле покриття.
Вона в гущавині прозорій
Була безжурна, як дитя.

Багровим листям уквітчала
Сніг чола. Радісним теплом
Сміялись очі… Щось співала…
І тихий шелест був кругом.

І раптом постріл десь… І знову…
І посвист… Як ранений звір,
Вона метнулась; жах раптовий
В бездонну ніч поширив зір.

І, як безумна, в ліс глибокий
Наосліп кинулась вона,
І шумно пугач вирлоокий
Жахнувся, збуджений від сна.

Дрімливі древа ледве встигли
Розбігтися з її путі…
В далекі застуми забігла,
В безмовні пущі золоті.

І зупинилась… Наслухала…
І довго серця неспокій
І бурні перса гамувала
Маленька ручка — сон лелій.

Нігде ні звука. Все замовкло.
В задумі іноді плечем
Вона стене. А лист пожовклий
На неї сиплеться дощем.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дубовий ліс в сумній покорі, Свідзінський Володимир», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дубовий ліс в сумній покорі, Свідзінський Володимир"