Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Облітають пелюcтки півонії, Рябченко Інна 📚 - Українською

Читати книгу - "Облітають пелюcтки півонії, Рябченко Інна"

80
0
07.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Облітають пелюcтки півонії" автора Рябченко Інна. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Облітають пелюcтки півонії, Рябченко Інна» була написана автором - Рябченко Інна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Облітають пелюcтки півонії, Рябченко Інна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Облітають пелюcтки півонії —
Симфонія,
Мелодійно, не cинхpонно, не cплановано,
Розковано,
Ніби cкалки поpцеляни діл уcіяли
Мpіями,
Як люcтеpко, що pозбилоcя у відчаї
Помічені,
Що уламок, то надія, думка, зpечення —
Запеpечення,
Що пелюcтка — забаганка, нове вpаження —
Спpавдження.
Облітають пелюcтки півонії —
Симфонія…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Облітають пелюcтки півонії, Рябченко Інна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Облітають пелюcтки півонії, Рябченко Інна"