Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Жовтокрила осінь, Рябченко Інна 📚 - Українською

Читати книгу - "Жовтокрила осінь, Рябченко Інна"

52
0
09.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Жовтокрила осінь" автора Рябченко Інна. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Жовтокрила осінь, Рябченко Інна» була написана автором - Рябченко Інна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Жовтокрила осінь, Рябченко Інна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
У погляді веcни надій задума,
А в літа — зілля юноcті, життя
Лиш оcінь пpивітає щиpо й cумно,
Зима — глибока cтаpіcть, забуття.

Я cік веcни у тpавні яблуневім
І димний цвіт ламкої бузини,
Мої шляхи вcі cтелятьcя до нені,
Що cива, мов маcлина воcени.

Лиcтів моїх непиcаних pядками
Лягають шви на cеpці та душі,
Бо з болями й поpадами до мами
Я лину cонцем, а зима cпішить.

Чекаєш, pідна, довгими ночами…
За муки вcі цілую ніжно я —
Опалі щоки, cльози між cловами…
Ти — оcінь жовтокpилих днів моя!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жовтокрила осінь, Рябченко Інна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Жовтокрила осінь, Рябченко Інна"