Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Дзвінок який змінив моє життя, Ліліанаа 📚 - Українською

Читати книгу - "Дзвінок який змінив моє життя, Ліліанаа"

285
0
14.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "дзвінок який змінив моє життя" автора ліліанаа. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Дзвінок який змінив моє життя, Ліліанаа» була написана автором - ліліанаа, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасна проза".
Поділитися книгою "Дзвінок який змінив моє життя, Ліліанаа" в соціальних мережах: 

Вітаємо на "readukrainianbooks.com" – домівці чарівної літератури та найзахоплюючіших історій. Сьогодні ми представляємо вам новий шедевр від талановитої авторки Ліліанаа - "Дзвінок, який змінив моє життя".

Тема та сюжет: Це історія про втрачену душу, знайдену у найнеочікуваніший момент. Головний герой, опинившись на роздоріжжі, приймає рішення, яке стає вирішальним у його житті. "Дзвінок, який змінив моє життя" - це подорож у світ справжніх почуттів, змагання з власними страхами та відкриття того, чого ви навіть не шукали.

Про автора: Ліліанаа - таємнича письменниця, чия творчість завжди наповнена емоціями та вдумливими деталями. Її слова перетворюються на чарівні історії, які залишають в серці читачів слід на довгі роки.

Чому читати українською: "readukrainianbooks.com" - це не лише платформа для читання, але й місце, де українська мова оживає через свої словесні скарби. Це ваш шанс долучитися до культурного розвитку та підтримки української мови.

"Дзвінок, який змінив моє життя" - це глибока та вражаюча історія, яка покликана змінити ваш світогляд та відкрити перед вами нові перспективи. Вирушайте у захопливий світ та дозвольте цій книзі стати вашим супутником у часі та просторі.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 46
Перейти на сторінку:
Пролог

ми з Катериною посварилися після університету, вона сильно образилася та поїхала до батьків на декілька днів, я не хотів її сильніше засмучувати і вирішив поговорити завтра після університету, та тільки ж хто ж знав, що все так обернеться..

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 46
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дзвінок який змінив моє життя, Ліліанаа», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дзвінок який змінив моє життя, Ліліанаа"