Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Надгорода, Руданський Степан 📚 - Українською

Читати книгу - "Надгорода, Руданський Степан"

126
0
26.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Надгорода" автора Руданський Степан. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Надгорода, Руданський Степан» була написана автором - Руданський Степан, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Надгорода, Руданський Степан" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Раз топився грубий лях,
Став репетувати, —
Мужик один і побіг
Пана рятувати.

За чуприну ухопив,
З води витягає,
Пан дякує мужику,
Грошей добуває…

Аж надходить другий лях:
"Co to?" — запитався.
"Taz wyciаgnal z wody mnie! " —
Грубий обізвався.

"О, widziatem, — каже той, —
Widziatem, jedyny,
Jak on ciebie, bracio mоj,
Ciagnal za czupryne!"

"Za czupryne, czy z to tak?"
"Za czupryne, mily!"
"О, psia wiara z! — крикнув той
Ізі всеї сили, —

Sto nahajow za to psu! [1]"
І що ж? — протягнули,
І сто йому нагаїв
За добро креснули.
_________________

[1] Аж надходить другий лях:
"Що то?" — запитався.
"Та ж витягнув із води" —
Грубий обізвався.
"Та лучче б ти утонув
В лихую годину, —
А то хлоп тебе тягнув,
Як пса, за чуприну…"
"За чуприну, чи ж то так?"
"За чуприну, милий!"
"О псявіра ж, — крикнув той
Із всієї сили, —
Сто нагаїв за то псу!"

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Надгорода, Руданський Степан», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Надгорода, Руданський Степан"