Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Набожний ксьондз, Руданський Степан 📚 - Українською

Читати книгу - "Набожний ксьондз, Руданський Степан"

76
0
26.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Набожний ксьондз" автора Руданський Степан. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Набожний ксьондз, Руданський Степан» була написана автором - Руданський Степан, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Набожний ксьондз, Руданський Степан" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
В'їхав біскуп у село,
Мазура здибає.
"A czy w domu teraz ksiądz?" * —
Ласкаво питає.

"Ні, не вдома, — каже той, —
Пішов на хрестини.
Ксьондз-сусіда якось мав
Недавно родини…"

"Ksiądz ma dzieci, i ten chrzci?" **
"А що ж тута й злого?
Той у сього охрестив,
Сей тепер у того!"

Почув біскуп та й здихнув:
"Dzieci bez małżeństwa!..
Sługa boski traci czas!..
Lud bez nabożeństwa!

A czy często mszę on ma?" ***
"О, завсігди, пане!
Хоч так часом підіп'є,
Що й рівно не стане,

І руками, бідий, все
Олтарик хапає,
А все-таки цілу мшу
Слічно відправляє".
_________________

* Чи вдома тепер ксьондз? (польськ.) — Ред.
** Ксьондз має дітей, і цей хрестить? (польськ.) — Ред.
*** Діти без подружжя!..
Божий слуга марнує час!..
Народ без богослужіння!
Чи ж часто він править службу божу? (польськ.) — Ред.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Набожний ксьондз, Руданський Степан», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Набожний ксьондз, Руданський Степан"