Книги Українською Мовою » 💛 Гумор » Ворожіння під прикриттям, Горова Ольга 📚 - Українською

Читати книгу - "Ворожіння під прикриттям, Горова Ольга"

218
0
28.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ворожіння під прикриттям" автора Горова Ольга. Жанр книги: 💛 Гумор. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ворожіння під прикриттям, Горова Ольга» була написана автором - Горова Ольга, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Гумор".
Поділитися книгою "Ворожіння під прикриттям, Горова Ольга" в соціальних мережах: 

Зануртеся у захоплюючий світ таємниць і пригод з новою книгою від видатної письменниці Горової Ольги. "Ворожіння під прикриттям" – це не просто роман, а історія про кохання, відданість та таємниці, що розкриваються тільки тоді, коли обличчя покладається під прикриттям.

Головний геройІлля, молодий та талановитий ворожбит, чий світ повністю змінюється, коли він стикається з загадковою жінкою. Його шлях відкриттів та навчань у світі магії – це не лише пізнання себе, але і зіткнення з темними силами, які прагнуть використовувати його здібності в своїх цілях.

Авторка, Горова Ольга, – це талановита майстриня слова, що вміло ткає в сюжет таємничі нитки, заплутуючи читача в інтригах і обертаючи його на кожному розділі. Автобіографія Ольги – це історія про кохання до слова та бажання дарувати читачам захоплюючі хвилини у світі власних фантазій.

На readukrainianbooks.com ви можете насолоджуватися цією книгою онлайн безкоштовно та без реєстрації. Тут зібрані бестселери та найкращі книги світу, адже ми віримо, що читання українською мовою – це не лише розвага, але й важливий внесок у розвиток мови та культури. Книги – це ключ до розуміння себе та світу.

"Ворожіння під прикриттям" – це захоплива подорож, що заворожить вас магією і загадковістю. Читайте та дозвольте історії перенести вас у світ, де реальність переплітається з фантазією, а темряву розвіває світло внутрішньої магії.


Читати ще книги автора Горової Ольги на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7
Перейти на сторінку:
1

– Неймовірні знижки! Встигніть придбати! У вас ще є час здивувати рідних перед святами! 

Ясна холера! В голові аж дзвеніло від закликів з динаміків магазинів!

 – Дівчина, а давай я тобі долю передбачу? Аж надто ти гарна! От тільки засмучена достоту… – якась бабця врізалася у її бік.

 Чесно сказати, Василина ледь втрималася, аби не вкласти її обличчям у підлогу… суто на професійних інстинктах, вбитих у підкорку!

– Не варто. Дякую, – відрізала крізь зуби та рушила далі.

 Їй потрібна кава! Чимшвидше! Ніколи такого в житті не відчувала, але зараз Васю охопило дивне і збіса лякаюче відчуття, що вона ось-ось знепритомніє!

 Трясця! Вона?! Капітан СБУ?! На бога!

 “Зберись, шмаркля!”

 Натовп навколо гомонів у передчутті свят. Всі штурхалися, поспішали та щось вигукували! Наче ж ще кілька тижнів… а всі вже носяться, немов у них пожежа! Навіжені!

 Хоча з новими датами, як подумати, то до свят вже рукою сягнути. Та все одно, Вася й не думала дивитися на подарунки. Та й кому їй ті презентувати?! Шефу хіба… Пфф!

 Їй не вистачало повітря!

 Хотілося кудись забігти, якщо чесно. Сховатися хоча б у туалеті… але й там був такий самий натовп. Ага, вона вже перевірила. Триндець!

 Василина не переносила ось такі “розваги”. Шопінг – взагалі ніколи не відносився до її улюблених занять. Проте зараз вона сюди й не по покупки прийшла.

 І ось це все святкове божевілля – для неї то було чи не найкраще прикриття, враховуючи звання Василини та мету, з якою вона приперлася у цей торговельний центр. Точно не щось купувати!

 А роздивитися, “навпомацки”, так би мовити, вивчити обʼєкт. І люди тут слугували чудовою ширмою.

 Не те щоб вона вважала, що її впізнає охорона, ні! Вася точно ніде не миготіла раніше. То звідки б? Не стоїть же в них у камерах система розпізнавання облич, як ото у Китаї… А навіть, якщо й так, то базу СБУ вони точно не могли зламати. Тому її не мали впізнати чи викрити. Та й хіба вона не має права зайти у торговельний центр?

 Крім того, навряд власник цього центру знаходився саме зараз, саме тут. А як би й так… Це Вася його фотографії з усіх можливих ракурсів вивчила  вздовж та впоперек, поки вела слідство. А йому до неї яка цікавість? Скоріш за все Яструб й гадки не має, що існує якась там Василина на світі, капітан СБУ, якій доручено таки вигадати, як привʼязати до нього всі ті справи, що висять у повітрі вже не один рік.

 Надто вже ловкий цей Владислав, надто хвацький у своїх оборудках.

– Допіо*. Так, дякую, – напружено кинула втомленому баристі, до якого нарешті добралася.

 Один з багатьох острівців-кавʼярень посеред цього шаленства, сприймався немов благословення! І тут навіть були вільні столики у затишку рослин у великих горщиках. Гарно. І дійсно створює відчуття затишку та укриття від того агресивного маркетингу магазинів.

 Хай там як, а варто було визнати, що Яструб, власник цього всього божевілля, забезпечував присмак шику та елегантності у своїх володіннях. Звісно, воно й не дивно, з його то статками. Та й треба ж було йому якось гроші відмивати. Бо основний прибуток Владислав мав точно не з оцих всіх своїх активів…

 Вона з насолодою зробила ковток міцної кави, подумавши, що однієї порції навіть допіо, їй може й не вистачити. І знову озирнулася, прикидаючи, скільки це все потребує вкладань.

 Хоча, тут вона не сталася б закладатися, бо точних звітів його економіста не бачила. Але от стартовий його капітал однозначно був нелегальним. Тут Василина могла закластися. Бо не дарма ж він попав у поле зору її керівника. Та й зараз де-не-де, а зʼявлявся у дуже сумнівних справах. Хоч і обережний був, пройдисвіт!

– А я таки тобі поворожу! – раптом плюхнулася на сусідній стілець та сама чахла бабка, що нещодавно її ледь з ніг не збила, до речі.

 Вася ледь з вереском не підскочила, чомусь! Щось у цій появі  та самій старій жінці, капець, як її спантеличило!

 

*Допіо – подвійна порція еспресо в одну тару.

_______________

Вітаю, мої любі!

Що ж, як і обіцяла, розповім вам трохи про майбутню героїню нашого Яструба, а то героя нашої наступної історії ми вже бачили, а от героїня трохи образилася, що про неї я не розповідала))

 А дівчина вона серйозна, як ми бачимо, з такою сперечатися -- собі дорожче)) Тому -- запрошую! Доєднуйтесь, додавайте у бібліотеки, ставте ❤️ та пишіть ваші враження!

Це дуже надихає  автора та підштовхує героїв бути непередбачуваними)))

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ворожіння під прикриттям, Горова Ольга», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ворожіння під прикриттям, Горова Ольга"