Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Маскарад, Ксенія Ільїнська 📚 - Українською

Читати книгу - "Маскарад, Ксенія Ільїнська"

231
0
31.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Маскарад" автора Ксенія Ільїнська. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Маскарад, Ксенія Ільїнська» була написана автором - Ксенія Ільїнська, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Короткий любовний роман".
Поділитися книгою "Маскарад, Ксенія Ільїнська" в соціальних мережах: 

🎭 Зануртеся в світ таємниць та інтриг з романом "Маскарад" від талановитої письменниці Ксенії Ільїнської. Ця книга – це витончена гра облич і душ, де кожна маска та кожен костюм приховує не тільки обличчя героїв, але й їхню справжню природу.

🌟 Головний герой, занурений в світ ілюзій та таємниць, шукає відповіді на питання, які можуть змінити його життя. У кожній розмаїтій деталі костюму, у кожному обличчі на балу ховається ключ до розгадки загадкового маскараду. Проте, чи вірити тим, хто видається справжнім, чи розгадати ігри облич і розплутати клубок інтриг – в цьому справжнє виклик для читача. 🖋️ Авторка Ксенія Ільїнська – майстер слова, яка вміло створює атмосферу напруги та загадки. Її творчість – це витончене поєднання літературної глибини та захоплюючого сюжету. Переплетення реалізму та магії створює унікальний стиль, властивий тільки їй.

📚 ReadUkrainianBooks.com – відмінне місце, де ви можете насолоджуватися "Маскарадом" та іншими шедеврами української літератури абсолютно безкоштовно. Тут об'єднані бестселери та найкращі книги світу, доступні для читання без реєстрації. 🌐 📖 Чому важливо читати українською мовою? Книги – це не лише розвага, а й віконце до культурного скарбниці нації. Кожна прочитана сторінка – це крок до збереження та розвитку мови та традицій. Українська література – це наше багатство, і ReadUkrainianBooks.com дарує можливість відкривати цей скарб для кожного.

🌈 Запрошуємо вас до світу "Маскараду" – захоплюючого таємничого, де обличчя героїв часто приховані за маскою, а кожен рядок – це крок у неймовірному танці сюжету. Читайте українською, долучайтеся до культурного розвитку, і нехай кожна книга стане для вас справжнім маскарадом емоцій та вражень! 🎭📚

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5
Перейти на сторінку:
Глава 1

З кількома серйозними, що наче з ланцюга зірвалися, бурями, в місто нарешті прийшла зима. Кілька днів все навкруги було вкрите білою ковдрою, що згодом перетворилася на сіро-жовту кашу, з кучугурами вздовж тротуарів і брудними калюжами; загартовані городяни або перестрибували їх, або похмуро човгали прямо по ним в чоботях з розводами солі.

Тим не менш, атмосфера міста з усіх боків нагадувала про прийдешні свята. В вікнах багатоповерхівок мерехтіли гірлянди, на зупинках трамваїв процвітали стихійні ринки з вічнозеленими красунями та новорічними прикрасами, натовп носився зі сторони в сторону з пакетами, в яких були заготівлі до святкового столу та подарунки близьким.

Валерія Лучинська, невисока, вісімнадцятирічна дівчина, з довгим білявим волоссям та яскраво-зеленими очима,  в свою чергу, раділа холодам, оскільки погода добре передавала її нинішній, доволі паскудний, настрій, який аж ніяк не відповідав календарю, на якому красувалась дата,що знаменувала закінчення поточного року.  Сесія закінчилася, поїздка додому скасувалася, а серце примудрилося закохатися в зайнятого хлопця. Все здавалося безнадійним. 

Вона звикла зазвичай проводили свята скромно, за містом, в вузькому сімейному колі, що давно складався з неї самої та бабусі. Насамперед вони відвідували службу в церкві на Різдво та влаштовували традиційну вечерю на святвечір, з кутею, узваром, варениками та пістним борщем. А опівночі напередодні Нового року влаштовували взагалі  скромну трапезу. Бабуся була прихильницею старовинних традицій. Ще з тих часів, як була жива мати Валерії, і дідусь, який був відомим науковцем, був поруч.

Насправді, бабуся Валерії забороняла внучці називати себе бабусею. Та, незважаючи на відверту бідність, завжди намагалася відповідати свойому попередньму статусу.  Все ще гарної, елегантної жінки, що добре виглядає, незважаючи на свій вік. 

Все дитинство Валерія провела з Адою. Бабуся не заміняла дівчинці батьків, і навіть не можна сказати, що була особливо ласкава з онукою, але вона була поряд. І саме вона влаштувала її навчання в університеті, історія якого так пов’язана з історією її сім’ї. 

Напевно, непогано, коли в тебе є бабуся, тепла, м'яка, дбайлива, що підгодовує онуків домашнім печивом. Але у неї натомість була Ада. Валерія розуміла, як складно їй самій тягнути на собі навчання онуки, тому ніколи цьому не опиралася. 

Цього ж року Ада скасувала традиційне Різдво та поїхали до своєї старої подруги в столицю, вперше, за вісімнадцять років, про що завчасно повідомила внучку, а також надіслала різдвяний подарунок, в якому були ключі від квартири, що до цього здавалася для хоч якогось поповнення сімейного бюджету та побажання весело провести новорічні свята в студентській тусовці.

Саме тому, Валерія понуро прямувала до бару, в якому зазвичай збиралася більшість студентів, в сподіванні, що зустріне компанію для зустрічі Нового року. ЇЇ найкращий друг, на жаль, поїхав на канікули з сім’єю в Карпати. 

Дівчина ж відмовилась від запрошення провести час з ними. Якщо чесно собі зізнатися, вона залишилась сама в місті, чекаючи у глибині душі, що тут вона зустріне Євгена Ярового. Некоронованого короля університету. Він часто ставав їй підтримкою і опорою останнім часом. А коли вони зустрічалися поглядами, то здавалося, що він баче саму її душу. Саме тому вона сама незчулася, як до нестями закохалася в хлопця.

Їх короткий роман обмежився одним побаченням та поцілунком, після того, як Кеті повела себе підступно з Валерією перед дебютом старшокурсників. Проте, його батько зустрів Валерію та переконливо запевнив її, що їй треба перервати ці стосунки до того часу, як вони стануть серйозними. І Лєра сама порвала з хлопцем, запропонувавши все ж таки бути друзями.

 Тепер же він був заручений з Кеті Печерською. І все одно, що цей шлюб договірний, і всі вже про це знають. Валерія розуміла, що закоханість до Євгена ні до чого хорошого не призведе. Проте, нічого не могла з собою вдіяти. Вона постійно шукала зустрічі з ним, як мазохістка.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Маскарад, Ксенія Ільїнська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Маскарад, Ксенія Ільїнська"