Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Щастя за мільйон, Ангеліна Кріхелі 📚 - Українською

Читати книгу - "Щастя за мільйон, Ангеліна Кріхелі"

452
0
08.01.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Щастя за мільйон" автора Ангеліна Кріхелі. Жанр книги: 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Щастя за мільйон, Ангеліна Кріхелі» була написана автором - Ангеліна Кріхелі, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи".
Поділитися книгою "Щастя за мільйон, Ангеліна Кріхелі" в соціальних мережах: 

"Щастя за мільйон" - подорож у світ пошуку себе та справжнього щастя. Ангеліна Кріхелі розкриває унікальність кожної людини та її здатність перетворювати буденність у витончений танець емоцій. Ангеліна Кріхелі - талановита письменниця, яка народилася в Україні і завоювала своє місце в світі слова. Її твори сповнені тепла, любові та надії, завжди дотикаючи серця читачів. Кріхелі прагне дарувати світу красу слова, що перетворюється на невичерпний джерело вражень. У "Щастя за мільйон" головний герой переживає складні випробування та постійні зміни, шукаючи власний шлях до щастя. Завдяки тонкому поєднанню глибоких почуттів та непередбачуваних подій, читачі поринають у вир узбережжя його емоцій.

Чому читати на readukrainianbooks.com: 📚 Безкоштовно та без реєстрації: На readukrainianbooks.com кожен може насолоджуватися літературними шедеврами абсолютно безкоштовно та без необхідності реєстрації. 🌍 Бестелери та найкращі книги світу: Сайт об'єднує найвизначніші твори всього світу, дозволяючи кожному читачеві відчути силу слова та витонченість мистецтва. 🇺🇦 Важливість читання українською мовою: Читання українською мовою - це не лише джерело задоволення, а й важливий крок для розвитку мови та української культури. Це є основною складовою національного ідентитету. 🧠 Розширення світогляду: Кожна книга - це новий світ, що розкривається перед читачем. Читаючи українською, ви не лише збагачуєте свій словник, але й вивчаєте культуру та мислення нації.

Не втрачайте можливість відчути кожну емоцію, кожен момент. Завітайте на readukrainianbooks.com та долучайтеся до захопливого світу "Щастя за мільйон" від Ангеліни Кріхелі. 📖✨


Читати ще книги автора Ангеліни Кріхелі на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 82
Перейти на сторінку:
Розділ 1

Нічний клуб ряснів різноликим натовпом, не закриваючись і вдень. Постійно прибували бажаючі відпочити в більш спокійній обстановці, без гулу техно з колонок, миготіння кольорів і невиразних вигуків підбадьорених напоями "золотих діток".

Вдень клуб перетворювався на майже пристойний заклад. Для тих же "діток", але що вже відгуляли свої найгаласливіші роки: ще тягнуло покуражитися, але сімейні справи вже закрутили у вирі бізнес-імперій, батьківських статків і мафіозних схем - хто вже чим багатий.

На пілонах звивалися хробаками беззмінні стриптизерки, що вночі без комплексів оголювалися повністю перед завжди голодним натовпом роззяв, а вдень чи не сором'язливо виконують двозначні танці, вічні, як світ.

Бармен ретельно натирав вимиті келихи, прискіпливо вишукуючи найменший натяк на плями чи подряпини. Кивав новоприбулим, обдаровуючи легкою ввічливою усмішкою. Мало хто знав, що вдень за стійку стає сам власник закладу Вадим, який колись починав барменом.

Двоє чоловіків погано вписувалися в пейзаж, що їх оточував. Вони влаштувалися у постійній VIP-ніші у затемненні та ліниво потягували коктейлі. Затишна ніша була виділена їм на подяку за допомогу свого часу у становленні цього закладу. Про цю історію жоден із них не поширювався, хоч і таємницю не створювали.

А Вадим незмінно виходив удень до барної стійки, ретельно приводив робоче місце в ідеальний порядок і починав готувати авторські коктейлі. Жартував, що праця дозволяє йому не забувати коріння і не перетворюватися на пресичену мавпу.

- Льошка, нудно, - відверто позіхаючи, нудьгуючи протягнув чоловік, стягуючи через голову остогидлу краватку. - Терпіти не можу ці зашморги.

Стас Боков скорчив гримасу, недбало відкидаючи на інший край шкіряного дивана аксесуар, що нав'язливо додавався до його ділового костюма.

Друг розуміюче посміхнувся. Олексій і сам важко переносив краватки у всіх їх різновидах. Але деякі ділові зустрічі вимагали дотримання дрес-коду.

- Хочеш, подзвоню Насті, - запропонував Олексій Самсонов. - Вона одразу примчить. І подружку тобі на сьогодні підбере.

- Не сумніваюся, - відверто іронічно хмикнув Стас, відпиваючи з келиха і обводячи поглядом майже порожній у цей час танц-зал. - Ти вже вибач, друже, але ні її чергових дешевих подружок, ні її саму бачити не хочеться.

Льоша трохи помітно напружився, ображено засопів. Чути від друга такі слова неприємно. Особливо коли частково це правда.

- Стасе, ти говориш про мою наречену, - з тихою загрозою в голосі нагадав чоловік.

Але друг тільки відмахнувся. Витяг з кишені одинадцятий iPhone у діамантовій оправі. У день покупки вони посперечалися з Льохою, що він нізащо не наважиться обклеїти весь телефон дрібними діамантами. Ціна спору – оплата інкрустації. Стас тоді тільки хмикнув:

- Сам напросився, - і незабаром Олексій отримав вельми значний рахунок, а друг задоволено розмахував перед ним новинкою.

Спершу думав через час зняти всю цю пафосну мозаїку, але потім передумав. Його бавила реакція людей на аксесуар, вартість якого тепер перевищувала вартість подарованої Насті нареченим яхти.

Вона, до речі, ображено надула і без того прокачані губи і тиждень не розмовляла з Льошкою. Поки той не пообіцяв загладити свою провину, прикрасивши смарагдами її карнавальну маску для новорічної вечірки.

Стас із сумнівом подивився на друга, покрутивши в руках телефон.

- На ось, послухай, - наважився чоловік.

Він знайшов серед численних аудіофайлів необхідний і запустив його, зробивши звук голосніше.

- Ну, де твій мішок грошей? Обманюєш ти нас, Настя! Де ми, а де мільярдери всілякі!

Анастасія посміхнулася.

- Та приїде він! Зачекайте. Хто чекати вміє, той краще куш зриває.

- Ну-ну... Подивимось.

Стас натиснув стоп, уважно подивився на друга дитинства.

– Навіть не заперечує твою основну функцію. А ти лопух наївний.

Олексій невдоволено насупився.

- Коли ти зробив цей запис? – насторожено уточнив.

- Коли приїхав раніше за тебе до клубу. Заговорився тут з однією панночкою, а тут чую, як твоя розписує у фарбах, на що тебе розкрутить на честь свого дня народження. Вирішив записати.

- Навіщо? - здивувався друг, гублячись у здогадах.

Стас знизав плечима.

- Думав тобі, дурню, очі розплющити.

- Ніяк не забудеш, що вона мене вибрала? - беззлобно пирхнув Льоша.

- Хто клюнув, того й опрацювала.

- Гаразд. Твоє ставлення до жінок я знаю, – примирливо сказав Олексій, вирішивши не сперечатися. - Не хочеш Настю з подружками кликати, давай у більярдну зазирнемо.

- Ні, я вже завівся. Тепер від теми не втечеш. Це не я до жінок ставлюся так, це вони себе так зарекомендували, - уперто заявив Стас.

- Якщо тебе одна покинула, це не привід так до всіх ставиться. Люди бувають різні.

- Філософія все. Укладемо спір, що купити можна будь-яку? Питання лише у ціні та кількості витраченого часу, - в очах запалився азарт.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 82
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Щастя за мільйон, Ангеліна Кріхелі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Щастя за мільйон, Ангеліна Кріхелі"