Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Дружина боса, Марі Ді 📚 - Українською

Читати книгу - "Дружина боса, Марі Ді"

148
0
30.01.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дружина боса" автора Марі Ді. Жанр книги: 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Дружина боса, Марі Ді - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською

0
0
00

Марі Ді
Електронна книга українською мовою «Дружина боса, Марі Ді» була написана автором - Марі Ді, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи".
Поділитися книгою "Дружина боса, Марі Ді" в соціальних мережах: 

Поглибіться в історію сучасної кар'єрної жінки з романом "Дружина боса" від визнаної письменниці Марі Ді. Головна героїня стикається з труднощами суміщення роботи та особистого життя, намагаючись знайти баланс між успіхом на професійній арені та власною щасливою сім'єю. Ця книга — це погляд на відданість та силу жінки в сучасному світі, де кар'єра та кохання переплітаються в невловимому танці. Марі Ді — вражаюча особистість, письменниця, що вразить вас своєю ерудицією та глибоким розумінням сучасності. Її твори — це віддзеркалення гострих проблем сучасного суспільства, змальоване з особистого погляду висококваліфікованого літератора.

📖 Читай безкоштовно на readukrainianbooks.com: На readukrainianbooks.com вас чекає можливість читати книги онлайн безкоштовно та без реєстрації. Сайт створений для шанувальників слова, де зібрані бестселери та шедеври світової літератури, доступні українською мовою. Читання українською — це внесок у розвиток мови та підтримка літературної спадщини. Важливість читання українською: Читайте українською, бо це не лише спосіб розваги, але й важливий елемент у розвитку культури та національної ідентичності. readukrainianbooks.com — це платформа, що дозволяє кожному відчути велику культурну спадщину, представлену українськими авторами.

💼 "Дружина боса" — це захоплюючий роман, що змусить вас задуматися про роль жінки в сучасному світі та її власні амбіції. ✨ Приєднуйтесь до читачів readukrainianbooks.com та дізнайтеся, як важливо зберігати гармонію в професійному та особистому житті. 📖💼

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Перейти на сторінку:
Пролог

Валерія

Я сиділа на нараді, слухаючи теми для статей від Анжели. Ця дівчина негайно не призначила мене своєю улюбленкою. І все через те, що вона намагалася фліртувати з нашим босом Кирилом Олексійовичем. Ключове слово — "намагалася". Кирил Олексійович був привабливим, навіть сексуальним неодруженим чоловіком у двадцять дев'ять років. Але на роботі він був холодним і серйозним чоловіком. Хоча, можливо, він таким був і поза роботою. Я його бачу тільки з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 18:00. Навіть на вулиці я не перетинаюся з ним, хоча, я не буду вигадувати, було б добре, якби наші стосунки не були тільки службовими. Звісно, не тільки мені хотілося б цього, але і всім дівчатам в офісі, включаючи і Анжелу. Але я працювала на одному поверсі з босом і була самою молодою з усіх. Тут всім за сорок і багато чоловіків, а мені всього лише двадцять шість років. Тому Анжела бачила в мені найбільшу конкуренцію. Але я не хотіла бути такою, як вона, тому до боса я взагалі не лізла, але коли він проходив повз мене або розмовляв зі мною, моє серце наче завмирало. Ох... це все мрії. Звісно, ми не перетиналися з ним, тому що я впевнена, він живе в якомусь пентхаусі, а я в звичайному спальному районі винаймаю двокімнатну квартиру.

— Валерія, що ви скажете щодо тем для цих статей? — запитав Кирил Олексійович, і увага всіх присутніх була спрямована на мене, а Анжела дивилася на мене поглядом лише-спробуй-не-погодитися.

Але я б не була собою, якби сказала, що все чудово.

— Мені здається, ця тема не на часі. — І це була правда. Особистоя ніяк не змішувала свою неприязнь до Анжели і роботу.

— А що для тебе на часі? — Анжела практично викинула ці слова.

— Я перед твоїми темами представила свої теми. Мені здається, вони з одного боку нейтральні, а з іншого цікаві.

— Знаєте, Валерія, я з вами повністю згідний. — сказав бос, — тому беремо всі в оборот теми Валерії. І у мене ще одне оголошення, всі прекрасно знають, що у мене немає заступника, тому я дав це завдання з думкою, хто краще справиться, того і місце. Тому Валерія вітаю з новою посадою!

Я просто опішила, всі почали мені аплодувати, у мене з усіма в офісі були чудові стосунки, тільки Анжела сиділа з кислим обличчям.

— Ну що за роботу, а Валерію прошу залишитися.

Через 1 хвилину конференц-зал був порожній.

— Ну що ж, ще раз вітаю.

— Дякую вам велике!

— Ви це заслужили. Відсьогодні можете приступати до нової посади.

— Я зрозуміла.

— Але я вас залишив не для цього.

— А для чого?

— Валерія, — Кирил Олексійович замовк, — мені треба, щоб ми одружилися.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дружина боса, Марі Ді», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дружина боса, Марі Ді"