Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Я бачила коней у сні, Радушинська Оксана 📚 - Українською

Читати книгу - "Я бачила коней у сні, Радушинська Оксана"

83
0
01.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Я бачила коней у сні" автора Радушинська Оксана. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Я бачила коней у сні, Радушинська Оксана» була написана автором - Радушинська Оксана, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Я бачила коней у сні, Радушинська Оксана" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Я бачила коней у сні:
Два чорних, неначе вугілля,
А третій — був білий, як сніг,
Втікали вони із подвір'я…

Я бачила — жито цвіло,
Стебельця лоскотний м'яв вітер.
І жар від багать замело
Солодке малинове літо.

Я чула, як цокіт копит
Згасав в полиновому полі,
А вже з-під солом'яних скирт
Маячила осінь в вінкові.

Я знала — коней не вернуть,
Якщо і вчепитися в гриву.
Їх крила небесні несуть:
Двох чорних, і того, як диво!

І коні летіли кудись,
Примарні, неначе повір'я,
Й ті мрії, що вже не збулись,
Втікали вночі із подвір'я.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Я бачила коней у сні, Радушинська Оксана», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Я бачила коней у сні, Радушинська Оксана"