Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності, Ольга Обська 📚 - Українською

Читати книгу - "Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності, Ольга Обська"

198
0
02.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності" автора Ольга Обська. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності, Ольга Обська» була написана автором - Ольга Обська, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності, Ольга Обська" в соціальних мережах: 

🌟 Ласкаво запрошуємо у чарівний світ "Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності" – непередбачене літературне втілення талановитої Ольги Обської. Це не просто книга, це подорож у світ кохання, інтриг та спокуси, яка залишить вам незабутні враження. 📚 ReadUkrainianBooks.com – ваш унікальний шанс зануритися у світову літературу українською мовою. Безкоштовний доступ до бестселерів та шедеврів – наш вклад у розвиток мови та культури. 🧑‍🦳 Головний герой – це особлива особистість, обурливо приваблива і заворожлива. Його Величність, який підкорює не лише серця героїнь, але і читачів. Його подорож в світі спокус та розкішей стане захопливим пригодницьким коктейлем для вашого літературного смаку. 🖊️ Ольга Обська – визнаний майстер слова та історій, що залишають слід у душі. Її автобіографія – це оповідання про творчий шлях, який переплітається з життєвими випробуваннями та пошуками сенсу.

🌹 Читайте українське – це не тільки вибір, але і відповідальність перед культурою та спільністю. Українська мова – це наше багатство, і читання на рідній мові – це спосіб його збереження.

🌈 "Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності" – це не просто історія, це зачаровуючий світ, де кожна сторінка – це нова порція емоцій та вражень. Об'єднайтеся із нашою спільністю читачів на ReadUkrainianBooks.com та насолоджуйтеся чарівними оповіданнями.

📖 Читайте українське, бо кожна книга – це новий світ, а наша мова – ключ до нього.


Читати ще книги автора Ольги Обської на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 143
Перейти на сторінку:
Розділ 1. Де обручка?

— Елайзо, прокинься, дуже тебе прошу! Елайзо…

Голос, сповнений благання, намагався вирвати Поліну з небуття. А там, у небутті, між іншим, було не так і погано. Немов ширяєш у невагомості — легко і вільно, не відчуваючи власного тіла.

— Елайзо...

Поліну трясли за плече, повертаючи тілу чутливість. Тільки поки що воно було як ватяне. Не поворухнути ні рукою, ні ногою. Сил вистачило лише на те, щоб відкрити повіки. Реакцію Поліни помітили та полегшено зітхнули:

— Слава богам…

Вона сфокусувала погляд, намагаючись роздивитися, хто це так інтенсивно махає хустинкою перед її обличчям. Дивно… Незнайома дівчинка-підліток років тринадцяти. У Поліни відразу народилася асоціація — Кульбабка. Хоча нічого від повітряної квіточки у дівчинці не було. Худенька, незграбна, бліда. Її величезні очі-блюдця дивилися на Поліну з благанням.

— Ти так довго не прокидалася — я страшенно злякалася. З тобою все добре? Він уже ось-ось буде тут.

— Хто він? — Неслухняними губами видавила Поліна.

З десятків запитань, що роїлися в голові, вона поставила це лише тому, що воно було найкоротшим. Насправді значно більше її цікавило інше. Де це Поліна? Чому її називають Елайзою? Чому на дівчинці таке дивне вбрання — ніби вона зійшла з картини художника доби відродження? Що тут взагалі відбувається?

Поліна чудово пам'ятала сьогоднішній вечір. Все, як завжди — вона приїхала з роботи додому. Повечеряла, гортаючи сторінки в соцмережах… Що далі? Останній епізод, що зафіксувався у пам'яті, — вона приймає ліки, які їй прописали вчора. Поліна вже три роки безуспішно лікується від безпліддя. На цей препарат вона покладала великі надії. Експериментальні, високоефективні ліки. Щоправда, лікар попереджав про можливі важкі побічні ефекти. А от, здається, і вони — галюцинації.

Вона обвела поглядом приміщення — так, явно зі свідомістю Поліни щось не так. Кімната теж виглядала наче декорація до фільму про епоху ренесансу. Гобелени, килими, меблі — все схоже на музейні експонати. Навіть крісло, у якому сиділа Поліна. І її власне вбрання, що мало чим відрізнялося від сукні дівчинки, що клопотала біля неї.

— Як це хто? Твій наречений, — отримала Поліна відповідь, яка тільки переконала, що все, що відбувається тут і зараз — галюцинація.

Нареченого у Поліни не було й близько. Вона вже рік, як була розлучена, і про новий шлюб поки що навіть думати не хотілося. Вистачило попереднього.

Дівчинка перестала обмахувати Поліну хусточкою. Тепер вона обережними рухами знімала піт, що раптово виступив на лобі. Яка уважна та ласкава — точно Кульбабка.

— Не можна, щоб він побачив тебе в такому стані, — вона метнулася до графина з водою.

За кілька секунд дівчинка вже вкладала в руки Поліни склянку. Вона здалася дуже важкою. Руки були як не свої — слабкі, неслухняні. Але спрага змусила зробити зусилля та піднести склянку до рота. Вода — це те, що Поліні зараз потрібно. У горлі було сухо як в пустелі.

Поля пила жадібно, великими ковтками, і не відразу помітила, як дивно дивиться на неї дбайлива Кульбабка. Її і без того бліде обличчя зробилося ще білішим. Поліна простежила за напрямом її погляду і зрозуміла, що він спрямований на пальці, що обхопили склянку.

— О, боги! А де обручка? — безкровними губами прошепотіла дівчинка.

— Яка обручка?

Поліна бачила, що її співрозмовниця страшенно засмучена, скоріше навіть, у розпачі та паніці. Дуже хотілося її заспокоїти, але Поля жодного уявлення  не мала чим можна зарадити.

— Елайзо, як ти змогла її зняти? Навіщо? — очі-блюдця наповнилися сльозами. — Він же тебе вб'є!

Десь з-за дверей почулися кроки і голоси.

— Це він, — сльози відразу просохли в очах дівчинки. Вона діяла блискавично. Відставила склянку вбік, зняла зі своїх рук довгі тонкі декоративні рукавички та натягнула їх на руки Поліни. Щойно встигла це зробити, двері відчинилися.

 

________________________________

Мої хороші,
рада вітати Вас у моїй новій історії. На нас чекають інтриги та таємниці, сильні почуття, зрада та щира дружба, ненависть та кохання. І звичайно ж хепі-енд! Історія публікуватиметься безкоштовно. Нові розділи — щоранку о 7 годині. Приєднуйтесь до нашої дружньої компанії. У нас тепло та затишно:)

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 143
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності, Ольга Обська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності, Ольга Обська"