Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Цей тихий сміх, Радушинська Оксана 📚 - Українською

Читати книгу - "Цей тихий сміх, Радушинська Оксана"

67
0
02.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Цей тихий сміх" автора Радушинська Оксана. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Цей тихий сміх, Радушинська Оксана» була написана автором - Радушинська Оксана, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Цей тихий сміх, Радушинська Оксана" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Цей тихий сміх, це — жовтий шепіт листя,
Цей тихий сміх — пророцтво зорепаду.
Погляньте — в сонця коси розплелися
Й заповстались в гілках старого саду.

О, які сни в туманній цій пороші!
Які слова нашіптуються в тиші!
А край воріт прадавньої Макоші
Дерева встали жовті й, наче, — виші.

Їх тихий сміх — лелече відголосся,
Яке до гілля осінь прив'язала
Й на те: "Агов!", що лісом розлилося,
Мов й відгукнулась. Тільки — промовчала…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Цей тихий сміх, Радушинська Оксана», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Цей тихий сміх, Радушинська Оксана"