Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Приходьте на гостини, Радушинська Оксана 📚 - Українською

Читати книгу - "Приходьте на гостини, Радушинська Оксана"

77
0
02.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Приходьте на гостини" автора Радушинська Оксана. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Приходьте на гостини, Радушинська Оксана» була написана автором - Радушинська Оксана, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Приходьте на гостини, Радушинська Оксана" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Приходьте на гостини
самотності до мене,
Приходьте понад вечір,
коли синіє даль.
Повз млин, який на жорнах
у сні сніжинки меле,
Повз тихі очерети
й туманову вуаль.

Заходьте в дім без стуку,
заносьте холод з двору,
Бо ж вам сюди не вперше
і не востаннє йти.
А гілочку вишневу
поставимо у воду —
Вона від Катерини
повинна зацвісти.

Про що, мої хороші,
ми будем говорити:
Про кетяги морозу
чи заспану грозу?..
…А снігом ще із ранку
світ почало трусити,
А він в волоссі тане
й вже схожий на сльозу…

Що ж ви усе — про болі
та про печалей пряжу?
Слова про самотину —
поїхало-пішло,..
А я про сміх розкажу,
а я про цвіт розкажу
І ще про щось хороше…
От знати б лиш, про що..

…А вітер клеїть вікна
в морозяні портрети.
Розмови з вами довгі —
не вистачить і дня.
Втікає він, грудневий,
за млин, за очерети
І знов на сніг, напевно,
так пада вороння…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Приходьте на гостини, Радушинська Оксана», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Приходьте на гостини, Радушинська Оксана"