Книги Українською Мовою » 💙 Класика » А мені від тебе небагато треба, Радушинська Оксана 📚 - Українською

Читати книгу - "А мені від тебе небагато треба, Радушинська Оксана"

41
0
04.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "А мені від тебе небагато треба" автора Радушинська Оксана. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «А мені від тебе небагато треба, Радушинська Оксана» була написана автором - Радушинська Оксана, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "А мені від тебе небагато треба, Радушинська Оксана" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
А мені від тебе небагато треба:
Просто, лише знати, що ти в світі є,
Просто, пити воду із одного неба,
Як заграва рання на землі встає.

А мені від тебе треба зовсім мало:
Знати, що ти в щасті, наче у росі.
І щоб твоє серце болю не зазнало…
От і все, що хочу. То й бажання всі.

А мені від тебе треба на мізинець,
На корівку божу посеред трави.
Чи колись між люду (отакий гостинець),
Щоб на хвильку очі стрілись. Й відвели…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «А мені від тебе небагато треба, Радушинська Оксана», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "А мені від тебе небагато треба, Радушинська Оксана"