Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Як задумав боровик, Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "Як задумав боровик, Пчілка Олена"

73
0
04.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Як задумав боровик" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Як задумав боровик, Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Як задумав боровик, Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Як задумав боровик,—
Прездоровий, мов той бик,—
На жуків іти війною
Із громадою грибною.
Посилає посланців,
Геть по лісові гонців,
Щоб трубили, щоб гукали,
Щоб усіх грибів скликали.
Обізвалися опеньки:
— У нас ніженьки тоненькі,
Ми не винні тому,
Ми не винні тому,
Ми не йдем на війну! —
Обізвалися печерички,
Прехороші молодички:
— Ми не йдем на війну,
Ми не винні тому! —
Обізвалися маслюки,
Лежебоки-товстюки:
— Хай їм біс тим жукам,
Нащо вони здались нам! —
Обізвались синьогубці,
Що сиділи собі вкупці:
— Хай там інших беруть,
Воюватись ідуть! —
Обізвалися "вужачки":
— Не поліземо ми рачки.
Ми не винні тому,
Ми не йдем на війну! —-
Обізвались сироїжки:
— Ми до того торгу й пішки!
Ось ми зараз ідем!
Тільки зброю візьмем! —
Обізвалися рижки:
— Де вони, оті жуки?
Ось ми зараз ідем,
Тільки зброю візьмем.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як задумав боровик, Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як задумав боровик, Пчілка Олена"