Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Полтавський жартик, Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "Полтавський жартик, Пчілка Олена"

41
0
08.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Полтавський жартик" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Полтавський жартик, Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Полтавський жартик, Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Як був собі, та не мав собі,
Та затесав собі —
Плужок,
Та поїхав орати
В лужок.
А за тим плужком
Цуприк з ріжком,
А за цуприком
Швець з бубликом,
А за шевцем —
Кібчик з яйцем,
А за кобчиком
Моргун з хлопчиком,
А за моргуном
Петро з долотом,
А за Петрусем
Антипрус з прусом,
За антипрусом Ганчар з брусом,
А за ганчарем кисла,
За кислою-пьятниця,
За пьятницею-середа.
А за середою —
Семен з бородою.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Полтавський жартик, Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Полтавський жартик, Пчілка Олена"