Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Покута (Хворий котик), Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "Покута (Хворий котик), Пчілка Олена"

18
0
09.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Покута (Хворий котик)" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Покута (Хворий котик), Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Покута (Хворий котик), Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
— Що, небоже, прикрутило?
В ліжку вже паничик?
Кепська справа!.. Дай лиш лапку,
Побачу, як живчик.

Так і є… температура
Підхопилась добре…
А все теє полювання
Дуже вже хоробре:

Ситі миші, пташенята,
Що душа бажала!
А найгірше — та ковбаска
Та вишкварки з сала.

Ну, тепер лежи, небоже!
Одпокутуй трішки.
Про м'ясце уже й не думай,
Ситості — ні кришки!

— А сметанки мені можна
Трішечки зажити?..
— Боронь боже! Лиш пісненький
Кулешик варити!

Лежить котик засмучений,
То кавкне, то ахне;
Мама варить десь кулешик —
Йому ж мишка пахне…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Покута (Хворий котик), Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Покута (Хворий котик), Пчілка Олена"