Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Ноктюрно, Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "Ноктюрно, Пчілка Олена"

26
0
10.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ноктюрно" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ноктюрно, Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Ноктюрно, Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Пісня

Коли я у гаю
Собі походжаю
При тихій вечірній годині,
Не знаю, чи вітер травицю торкає,
Чи постать кохана край мене ступає
У тій самотині,—
Не знаю, не знаю…

Коли я у гаю
Собі походжаю
При тихій вечірній годині,
Не знаю, чи зорі у гай заглядають,
Чи любії очі мені твої сяють
У тій самотині,—
Не знаю, не знаю!

Коли я у гаю
Собі походжаю
При тихій вечірній годині,
Не знаю, чи то солов'я щебетання,
Чи голосу милого твого лунання
У тій самотині,—
Не знаю, не знаю!..

Коли я у гаю
При тихій вечірній годині
Минуле згадаю
І сльози поллються гіркії,
Ридання зорвуться тяжкії,
То добре я знаю,
Що плачу то я — в самотині!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ноктюрно, Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ноктюрно, Пчілка Олена"