Книги Українською Мовою » 💙 Класика » На стріванні, Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "На стріванні, Пчілка Олена"

78
0
10.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "На стріванні" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «На стріванні, Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "На стріванні, Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
(Пісня)

Ой вечір, вечір, вже вечоріє,
Моє серденько все веселіє!..
Котися ж, ясне сонечко, з неба,—
Світлонька твого мені не треба:
Зійде для мене другеє сонце,
Як прийде милий, стукне в віконце!..
Ой вечір, вечір, вже й нічка темненька,
Моєму милому стежка видненька;
Стежка видненька, іти зблизенька,
Впущу в садочок, не вгледить ненька.
Як упускала ж — ручку стискала,
Як випускала — з жалю вмлівала…
Ой згасли, згасли зіроньки срібні,
Переспівали пташечки дрібні;
Ой зблід на небі місяць ясненький,—
Іди, мій милий! Вже ж день біленький!..
Іди, козаче! Іди, мій орле!..
Нащо зійшлись ми на люте горе!
Нащо ж тебе я вірно кохаю,—
Ми ж розійдемося, як стежки в гаю…
Нам не судилось жити у парі,
Закрили щастя чорнії хмари!
Ой буду ж плакать, буду тужити,
Без тебе ж, орле, в світі не жити!
Умиюсь слізьми, заплачу згірка,—
До тебе ж вийду, як зійде зірка…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «На стріванні, Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "На стріванні, Пчілка Олена"