Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Миколі Лисенкові, Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "Миколі Лисенкові, Пчілка Олена"

31
0
11.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Миколі Лисенкові" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Миколі Лисенкові, Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Миколі Лисенкові, Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Давньому дорогому другові

Прощай, товаришу коханий!
Скінчилось дружнєє життя…
Ти одійшов у край незнаний,
У край сумний без вороття!..

Кінець відомий, неминучий…
Та душу туга повива,
І тисне серце жаль пекучий,
І рвуться з уст гіркі слова.

Вік цілий страждать, сподіватись,
Святим вогнем горіть, палать,
А потім — з думами розстатись,
В сирій землі їх поховать!

Святі думки, як зерна жита,
На світі знову оживуть,
Заквітне мрія пережита,
Пісні услід їй попливуть!

І вкриють милу Україну
Тим самим гомоном дзвінким,
Освітять рідную країну
Тим самим промінням палким.

Пісні лунатимуть по світі,
Та вже не буде їх творця!..
Вже не тебе, вогнем зігріті,
Стріватимуть людські серця…

Ні! Все здається, що десь близько
Витає дух приязний твій,
Що ти з небес на землю низько
Спускаєш погляд любий свій

І що вечірньою зорею
Ти на Україну зориш,
Що на розмову милу з нею
На крилах лагідних летиш.

Ох, то лиш привид, серцем жданий,
Шука розваги дух сумний…
Прощай, товаришу коханий,
Прощай навіки, дорогий!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Миколі Лисенкові, Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Миколі Лисенкові, Пчілка Олена"