Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Зілля, Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "Зілля, Пчілка Олена"

46
0
14.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зілля" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Зілля, Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Зілля, Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Раз два приятелі між себе сперечались,
Яке життя статечніше вести.
Чи шляхом тихим нам брести,
А чи бурливим? Чи достались
На те нам сили, їх щоб берегти
Про старість, чи пак нагло тратить?
"Слухай ти! —
Нарешті мовив у досаді
Спокійний другому.— Навіщо, справді,
Бундючитися вельми так?
Та тішитися думкою — усмак
Пожить життям тим гучним,
Що переходить строєм бучним
В коловороті справ цікавих, рвущих
І думку, й серце! Та ж у всіх живущих
Однаковісінький кінець!
Однаково здасися на ралець
Лихому косарю!.. Однаково і дурень, і мудрець,
І той, хто тихо жив і хто душею рвався,
Повернеться по смерті, попросту сказавши,
В лопух! Однаковий лопух!" Тут річ ізнявши,
В свою чергу бесідник другий обізвався:
"Ба, що ж робить!.. А все ж волю я, брате,
Злиденним лопухом по смерті стати,
Ніж лопухом таким ще й сей вік пробувати!
По-моєму, зовсім те не статечне!..
Та й те скажу, що не конечне
По всіх лопух пак виростає:
По іншому й свиріпа тая,
Що на поживок служить часом
Задля людей якимсь запасом!"

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зілля, Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зілля, Пчілка Олена"