Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Весела пісня, Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "Весела пісня, Пчілка Олена"

53
0
18.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Весела пісня" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Весела пісня, Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Весела пісня, Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
(волинська пріповістка)

Згорів весь двір у чоловіка.
Страшенна шкода, превелика!
Сидить гослодарь на дворищі,
На сумнім, чорнім пожарищі,
Та й плаче бідний! Все пропало,
З добра нічого не зостало:
Не тільки хата, а й стодола,—
Усе згоріло навдокола.
Скотини навіть не здолали
Поратувать: в огні пропали
Корова й коні! — І остатні
Якісь там злидні тії хатні
Жиди беруть за довг колишній.
(Нехай їм Бог прощає вишній!…)
Знайшовши півня під рукою
Несе жидівка під пахою;
Хоть здобич не яка попалась,—
Та здасться все таки "на шабас"!
А з під пахи так вистромляє
Свій гребінь півень і співає!…
Побачив далі господара,
Що там сидів як чорна хмара.
— "Гай-гай, господару!—мовляє
До його півень:— "не впадає
Тобі, мій пане, так робити,
Журитись так і сльози лити!
Дивись! мене в остатню путь
Тепера на заріз несуть,—
А я й на теє не вважаю:
Як бачиш ти,— собі співаю”!..
— Весела пісня твоя, друже!—
Мовля господар: — навіть дуже!
На теє-ж півень: Що й казати!.
Та вже ж однако пропадати,
То хоть не плакать, а співати!..

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Весела пісня, Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Весела пісня, Пчілка Олена"