Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Від берегів дзвінкої Брамапутри, Плужник Євген 📚 - Українською

Читати книгу - "Від берегів дзвінкої Брамапутри, Плужник Євген"

65
0
08.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Від берегів дзвінкої Брамапутри" автора Плужник Євген. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Від берегів дзвінкої Брамапутри, Плужник Євген» була написана автором - Плужник Євген, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Від берегів дзвінкої Брамапутри, Плужник Євген" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Від берегів дзвінкої Брамапутри
До Інду тихого й на північ, де Пенджаб,
Ніхто не скаже просто Зороаб,
Але побожно: Зороаб Премудрий.

Він був мудрець всім мудрецям на диво,
Навчав-бо щастя і навчати вмів, –
Хто в ту науку вдатися насмів,
Тому жилось довільно та щасливо.

Та раз колись, стомившися над міру,
Він спочивав десь з учнями в гурті
Й крізь сон почув, як, не поснувши, ті
Провадили собі розмову щиру

Про те, який-то, мабуть, він щасливий,
Коли навчає щастя, – недарма
Від слів його щасливіє юрма,
Мов води Гангові повнішають від зливи!

Тоді, зітхнувши, він сказав: –
Дурні ви! Де ж бачили ви вчителів таких,
Які б того навчали, що для них
Відоме добре?..

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Від берегів дзвінкої Брамапутри, Плужник Євген», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Від берегів дзвінкої Брамапутри, Плужник Євген"