Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Я не високо взяв., Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Я не високо взяв., Павлюк Ігор"

57
0
12.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Я не високо взяв." автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Я не високо взяв., Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Я не високо взяв., Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
…Я не високо взяв.
Я і так дотягнутись не можу
До крутих віражів
Тих, розбитих об спів, пташенят.
Але дід мій казав,
Так і я говорю: "Сивий Боже,
Він — для тих, кому важко
Й хто легко верта назад".

Вольним воля у нас,
Та спасенним не бачити раю:
Динозавровий хвіст —
Ця, узята на німб, тишина.

Я не високо взяв,
Навіть нижче, як Авеля Каїн…
Як розп'ято Христа,
Як той вітер, що видно з коня.

Наче птиці осінні,
Зберемось колись, українці.
Вирій буде далеким —
На тисячі літ світлових.
О! Ми високо візьмем,
Колиску свою покинем.

І це буде, можливо,
Всесвітній
І сміх, і гріх.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Я не високо взяв., Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Я не високо взяв., Павлюк Ігор"