Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Чи то старість душі, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Чи то старість душі, Павлюк Ігор"

50
0
12.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Чи то старість душі" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Чи то старість душі, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Чи то старість душі, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Чи то старість душі, а чи, може, то старість світу?
Знівельоване слово не може простити собі первородний гріх.
Ми здатні згоріти сьогодні заради єдиної миті.
Та й це вже банально.
Як ласка. Як ловлять зубами закохані перший весняний сніг.

Всі карти відкриті на білих столах печалі.
Як знак стародавніх письмен, поезії дух пропав.
Кому там ще хочеться знати — що далі, хто далі, далі?
Писатиму зорям, вивчатиму мову сліпих ворожбитських трав.

Вертаймось у казку. Без масок божків зіграєм.
Там на брудершафт Христос із Перуном п'ють.
По ночах пропащих згадують — не згадають —
Нелюдськи безгрішну юність земну свою.

А я пропадаю в інтимнім зітханні сосен.
Я вибрав свободу.
Я надто люблю життя!
Так страшно аж весело хтось до небес голосить.
І пухне в дідівському глечику ще молода кутя.

Помиюсь піснями. В собі відшукаю пісню.
Життя перекинути хочеться, але чи досить сил?..
Чи то старість душі, а чи, може, то світ пустотою тисне?
І — рівновелика любов до злого життя
І до рідних своїх могил…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чи то старість душі, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чи то старість душі, Павлюк Ігор"