Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Час різьбиться в кістки мої, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Час різьбиться в кістки мої, Павлюк Ігор"

66
0
12.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Час різьбиться в кістки мої" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Час різьбиться в кістки мої, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Час різьбиться в кістки мої, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Час різьбиться в кістки мої.
Осінь. Листя — на хліб не хватить…
Рідне воскове тіло старих гаїв
На осінню зрубають хату.

Вітер крик погасив зорі,
Афоризми життям підтвердив.
Час писав на моїй корі
Вересневу самотність Верді.

Хтось, мов Хортиця, був святий,
Рідний берег тримав корінням,
Або чашею пив з води
Світлі лики свого тремтіння.

Я вчувався у карий час
І в курвавий болючий простір,
Де сивіла злотом свіча,
А у блазнів згинались кості.

Загорталась в душу сльоза
І впадала в бездомні роси…
Тут, здається, старий козак
І його пом'янути просить.

Пом'янемо.
Чого би й ні.
Й він замовить слівце у Пана.
То не ми уже у мені,
То вже наша весна заспана.

Полакований кров'ю світ,
Завертепнений в листя й гроші.
У відрубаній голові
Всі думки пресвяті й хороші.

Дуже душить душа мене,
Матерщина про батьківщину.

Якщо чаша когось мине,
Значить, чашу несе
Людина.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Час різьбиться в кістки мої, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Час різьбиться в кістки мої, Павлюк Ігор"