Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Танoк зорі холодними руками, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Танoк зорі холодними руками, Павлюк Ігор"

41
0
13.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Танoк зорі холодними руками" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Танoк зорі холодними руками, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Танoк зорі холодними руками, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Танoк зорі холодними руками
Потримати б — і кинути у рай.
Одне на всіх життя.
Але — між нами…
З якого роду вітер і Дунай?

Які людини Бог і Спокуситель?..
В тоненькі дні в крові каміння душ.
А хтось вже звик впритул на смерть дивитись
І з-під крила не бачити біду.

А хтось уміє — віршами по шрамах…
Хмарину-вовка хмара заєць їсть,
Допоки світ між ребрами Адама
Бензином миє райдуги свої.

Ображені на сіль і батьківщину
Припали до метеликових мрій…
У душах — глину, людські душі в глині
Комусь шукають ангели старі.

Це все — туман.
Світ мертвий без ілюзій!
Це все церков простоволосих дзвін.
Ми ж — всі — богодияволові друзі,
Холодним світлом підняті з глибин.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Танoк зорі холодними руками, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Танoк зорі холодними руками, Павлюк Ігор"