Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Стріляли, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Стріляли, Павлюк Ігор"

68
0
13.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Стріляли" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Стріляли, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Стріляли, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Стріляли…
Племена ростуть у світ війною.
Червону тінь газет надкушують і мнуть.
Найважчу боротьбу ведуть самі з собою
І — бойню, не війну.

На людяні хрести
Не моляться, а плачуть.
Навіщо турбувать того, кого нема…
Так конокрадів б'ють.
Так милують ледачих.
Так глиняним хліби кидають задарма.

Ціловані свічки із ранків покаянних
Вертаються назад — до синьооких бджіл.
Я скочую вітри із каменів безгранних,
Де шиють подушки із воронових крил.

Фальшива кров похвал
І справжні шмарки заздрих —
Коктейль для жебраків
То слави, то заслуг.
Зарізати б себе —
Немов свиню на празник:
Гуляй, мій білий світ,
На весь Великий Луг!

Я теж умів цвісти.
І гнізд діждав, і плоду,
І неба, й чужини, й любові, і корчми.

Стріляли.
Племена були уже народами.
Тепер народи пробують —
Людьми.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Стріляли, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Стріляли, Павлюк Ігор"