Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Опалий лист лягає горілиць, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Опалий лист лягає горілиць, Павлюк Ігор"

37
0
17.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Опалий лист лягає горілиць" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Опалий лист лягає горілиць, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Опалий лист лягає горілиць, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Опалий лист лягає горілиць.
Корчма. Вино. Сумні круги по крові.
На пальцях вулиць тінь дають орли
І пам'ятників профілі сурові.

Фонтан колише білі копійки,
Як тіні зір. Такі полюдські тіні.
І дві душі, незлякані ніким,
Мовчанням скрипки дихати повинні.

Годинники з обличчями дітей
І сторож вітер, вітер, вітер…
Життя важке, халявсье і просте,
Як світло мертвих, світить, світить, світить.

Прийшов монах, старенький, як пісок,
І переплутав всі мередіани.
Щось про любов казав, що без кісток,
Щось про зорю, утоплену в стакані.

Про дальню далеч, кактуси, хрести.
Про сорго, стріли, річку Колорадо,
Яку він зміг уздовж переплисти,
Але уширш — залишив листопаду.

Було нам добре. Все терпким було.
По радіо казали про потопи.
Холодним блиском мічене крило
До Азії манило й до Європи.

Печаль на рівні хліба і пророцтв.
І ми — вже не ліниві для любові.
І мовчки з неба падає перо.
І сняться калинята безтолкові.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Опалий лист лягає горілиць, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Опалий лист лягає горілиць, Павлюк Ігор"