Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора, Павлюк Ігор"

58
0
17.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора.
На деревах чорні снігурі.
Падають в зелену воду зорі,
Але їх не меншає вгорі.

Карнавал замішаний на крові,
Що лікує кров'ю суєту.
Три інстинкти, вовчі і здорові,
Зберігають заповідь просту:

Як живеш — за всіх, підеш — за себе…
За межею меж і тіл води.
Скільки б ще світів із наших ребер
Вирізьбив натурник молодий,

Що відкритий, наче ствол пістоля
І крихкий, мов свіжий крик газет.
Злий Випадок і розумна Доля.
І туман підводний.
Ніж і мед.

Ну Нью-Йорк.
Ну всі авантюристи…
Ну як скло розплавлений пісок.
Надпташина туга товариства,
Синій крик незірваних зірок.

І — з цементу виліплена квітка,
І — з акацій тесані баби.
І — нема на цілім нашім світі
Істинно мисливської тропи.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора, Павлюк Ігор» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Океан. Нью-Йорк. Свобода хвора, Павлюк Ігор"