Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Неосінь. Шампанське. Собачий гавкіт, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Неосінь. Шампанське. Собачий гавкіт, Павлюк Ігор"

40
0
17.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Неосінь. Шампанське. Собачий гавкіт" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Неосінь. Шампанське. Собачий гавкіт, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Неосінь. Шампанське. Собачий гавкіт, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Неосінь. Шампанське. Собачий гавкіт.
В очах буржуазних загуслий мед.
В розбитому дзеркалі я і мавки.
А радіо каже: "Парад планет".

Ні зір і ні вітру. Лиш сніг вмирає.
В кленовому серці пташки живуть.
Хтось бродить у пеклі: шукає раю,
А хтось у раю косить траву.

І так усе нудно, і так нетребно,
Що глянеш в історію — пустиш кров.
А там вже дивися — вогненний гребінь
Запіяв над степом знов.

Киваєш на захід: живуть же люде!
А ти поїдь, подивись — і жий.
Бо я нажився. І більш не буду.
Бо краще — як Либідь, Хорив і Кий…

Не хочу відкрити.
Прокласти хочу
Свою дорогу, свою журбу —
Туди, де солоні від щастя очі
На зорі дивляться і як тече Буг,

Як діти у травах пасуть метеликів…
Стріляю шампанським у друзів і птиць.
Маленькі сократики.
Порожні келихи.
Неосінь.
Не знаю, куди іти.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Неосінь. Шампанське. Собачий гавкіт, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Неосінь. Шампанське. Собачий гавкіт, Павлюк Ігор"