Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Люди люблять мене, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Люди люблять мене, Павлюк Ігор"

69
0
17.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Люди люблять мене" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Люди люблять мене, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Люди люблять мене, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
…Люди люблять мене:
Вже й неволя прийшла —
Мабуть, скоро прощатись буду…
Промінь сходу ламається
Об піраміду чола.
Людським голосим
Плачуть люди.

Небо зранене все.
Не горить, не димить
Повний Місяць —
Камінна тріска.
Ну а далі — не зорі, а ми, а ми…
Мов запечена кров дідівська.

Як живеться — живу.
Відстріляв, відгуляв…
А повіситись —
Яблунь шкода…
Вправо глянеш:
— Чия то?..
— Моя Земля!
Вліво глянеш:
— Моя природа.

Я хазяїн туману,
Ягнят, церков…
Мене люблять такі ж і небо.
Як не знаю,
Чого я сюди прийшов,
То й на скільки —
Знати не треба.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Люди люблять мене, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Люди люблять мене, Павлюк Ігор"