Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Лірник, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Лірник, Павлюк Ігор"

31
0
18.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Лірник" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Лірник, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Лірник, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Лірник не грає.
Лірник змінює струни,
Бо завтра приходить доля —
І змінює все нараз.
Стукнуло серце —
Цвіт осипався юний
З вишні красивої
В темну сльозу Дніпра.

Лірник стомився.
Світ побачив правдивий
В жінки вагітної
Аж крейдяних очах.
А волосся, як небо,—
Нечутно важке від зливи,
До якої гарячим піском
Кип'ятився незнаний Шлях.

Скільки таких вже —
Світ, як себе, бороли:
Гостра ж бо ласка
Схожа на той же біль.
Дзвоновий голос
Бігав по душах
Голий.
Душі ржавіли
І кам'яніли
В сіль.

Щастя боялось.
Склом поставали стерні.
Виплекав, виплакав
Диню Землі Стрибог.
Вина калинові
Пити уже нестерпно,
Мить зупинивши
На зоряний час тривог.

Смертні гріхи
Лише за життя можливі.
Лірник чекає —
Ніби біжить, спішить…
Сивий-щасливий,
Сивий, але щасливий.
Плаче, як білка,
За димом
Мудрий вогонь століть.

Ліра розбита.
Смертні гріхи безсмертні.
Сльози гойдають
Сьому зорю Полин.
Голий, мов свічка,
Лірник —
Коханець смерті.

Крикнула пісня…
З душ осипається
Тлін.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лірник, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лірник, Павлюк Ігор"