Книги Українською Мовою » 💙 Класика » І просто було, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "І просто було, Павлюк Ігор"

58
0
19.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "І просто було" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «І просто було, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "І просто було, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
І просто було — немов без душі.
І церква тиснула злотом.
Любив — не любив, і жив — і не жив,
А вже захворів польотом.

До весел мене прикував Харон.
Я долю піснями гладив.
А ще для пісень нема заборон,
Крім неба, немає влади.

Вже стільки снігів, що не видно їх.
Вже стільки кохань — що вмерти.
Я ляжу в траву біля відьм моїх
Засмучених і відвертих.

Вічнуємо ми за усе, що є,
Було, і за те, що буде.
Усе мені рідне, усе не моє —
Поле, моря і люди…

Для кого бути? Куди іти?
Тяжкий цей політ стоячий.
Від сигарети зорю засвітив:
Плаче.

І якби знав, що не буде гірш
Дітям цієї планетки,
Давно написав би останній вірш,
Пішов би в долину предків.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «І просто було, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "І просто було, Павлюк Ігор"