Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Зреклися слів і зорі, й полини, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Зреклися слів і зорі, й полини, Павлюк Ігор"

32
0
19.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зреклися слів і зорі, й полини" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Зреклися слів і зорі, й полини, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Зреклися слів і зорі, й полини, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Зреклися слів і зорі, й полини.
Вогонь тривожний. І дитя заснуле.
А я учусь знімати зі струни,
Як солов'їв, гірке своє минуле.

Теплом домашнім віє зі степів.
Життя дешеве, як горілки бутель.
Я не тоді летів, коли терпів,
І не тоді, коли хотів не бути.

Але тоді, коли любив життям,
То й мудрим був, бо це — найперша мудрість…
І вірив у Христове вороття
Перегорілим серцем многотрудним.

І нелади із совістю були,
І чистота, і ясність — на погибель.
Державний дім дух часу завалив.
Спасибі цьому часові, спасибі…

Його безчасся вільне від безщасть.
В нічий пісок закопана невинність.
То й пострілом свічу загасить тать,
Провину переживши як первинність.

Зреклися слів і зорі, й полини…
Я теж віддам їх музиці великій.
Нема війни.
Комусь нема війни.
І слів нема.
В душі —
Первісні крики.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зреклися слів і зорі, й полини, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зреклися слів і зорі, й полини, Павлюк Ігор"