Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Для цієї печалі в природі немає бронзи, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Для цієї печалі в природі немає бронзи, Павлюк Ігор"

33
0
20.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Для цієї печалі в природі немає бронзи" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Для цієї печалі в природі немає бронзи, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Для цієї печалі в природі немає бронзи, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Для цієї печалі в природі немає бронзи.
Напоїть мою смерть.
Я вам сам заплачу за гріх.
Ми біблійний народ: є у нас і пілати, й Іуди, й бонзи,
І мойсеї-распутіни в'яжуть клубки доріг.

Крик небачених птиць в нас блукає і просить волі,
А ми руки протягуєм до неживих дідів.
Хочем хліба і солі… Зап'ємо соком тополі.
І заморські дядьки розумітимуть нас без слів.

Чи ми так натомились? Чи просто — не вмієм жити?
Утопили Перуна у кислій крові Христа.
В нього ж цвяхами зайняті руки…
Не плачуть голодні діти.
Знов шукаєм америк.
А в нас же є висота!

Ех, я вірю лиш ґенам, бо слово, як "олвіз", нині
Помагає, здається, тільки в критичні дні.
Я вважатиму так: завеликі в народу крила
І очі занадто сині,
То й літаємо тільки в наших сусідів сні.

Для крутого польоту чекають нас храмні хмари.
Летимо не у вирій.
А просто прийшла пора…
Ми — біблійний народ. На землі відбуваємо кару.
Хто знав горе земне, того щастям замучить рай.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Для цієї печалі в природі немає бронзи, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Для цієї печалі в природі немає бронзи, Павлюк Ігор"