Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Все сказано, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Все сказано, Павлюк Ігор"

42
0
20.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Все сказано" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Все сказано, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Все сказано, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Все сказано.
І музики катма.
Середина засмічена базаром.
Душа — гаман, блискучий, мов зима,
Що дихає на прапор перегаром.

Спокійно й сиво в рідному краю.
Як похоронки, з верб злітає листя.
Полин і води.
Я не впізнаю ні церкви, ні корчми, ні бандуриста.

Єдине щастя — діти й самогон.
Любов і то — болюче, як уперше.
Осіннє серце чорне від ворон,
Від білих віршів і від всяких звершень.

Вагітно й босо.
Вільні лиця правд
Себе шукають на розп'яттях вікон.
І кулями обласкана кора
Сумує, як поет за срібним віком.

Бо він нічийний. Він тепер поет…
Він автор слова про похід і зраду,
Життя голубить, так, як ріжуть мед,
Чи землю брат вділяє свому брату.

Хіба ж він знає, що воно й куди…
Живе життя летюче і землисто.
Він може, ще прийде колись сюди,
Петру продавши зоряне намисто.

Усі гуськом в історію підем.
В краю селянськім зібрано городи.
Все сказано.
І слів нема ніде.
Вони ще доростають до свободи.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Все сказано, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Все сказано, Павлюк Ігор"