Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Вже на цій планеті, як в тюрмі, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Вже на цій планеті, як в тюрмі, Павлюк Ігор"

54
0
20.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Вже на цій планеті, як в тюрмі" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Вже на цій планеті, як в тюрмі, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Вже на цій планеті, як в тюрмі, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Вже на цій планеті, як в тюрмі.
Є церкви, є платні туалети.
На рвучкому вітрі перемін
Навіть не читаються газети.

Пахне правда, що я упізнав,
Мов перечепився через рейки,
Ніби куля, зліплена з лайна,
Чи вторинний голос канарейки.

Біль перлинний, звідки ти й кому?
Жись-горілка: кривишся, а дудлиш.
Любиш волю й долю, мов куму,
Доки в серці час настане судний.

Бо пройде закоханий Христос
По селу розпатланім, колгоспнім.
Не подасть руки йому ніхто
І байдужо не пошле на розпин.

Адже треба вистругать хреста,
Відкотити камінь, закотити…
І свята й дурацька простота
Буде кровцю вилами місити

І доїти Маньку чи Рябу,
На той світ курей смішних ганяти.
Бубабу собі та й бубабу
Попід ніс, як прадід під загату.

Бо немає другого Христа…
Є святі, пророки, цар і книжник.
Якщо й небо вже не висота,
То надія тільки на підсніжник.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вже на цій планеті, як в тюрмі, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вже на цій планеті, як в тюрмі, Павлюк Ігор"