Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Був без грошей, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Був без грошей, Павлюк Ігор"

50
0
21.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Був без грошей" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Був без грошей, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Був без грошей, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Був без грошей. Така його свобода.
Безгрішшям і гріхами не гордивсь.
На фоні вогнищ дух його народу
До себе йшов, мов зливи до води.

Любив одну. Не так, як люди хочуть…
А так любив, як любиться. Як знав.
І Зодіак, домашній, непророчий,
Здавалось, в нього істини питав.

Хто буде з нами? Що ще буде з нами?
Звірине коло. Вітер на очах.
Знав душі предків там десь, коло брами,
Посічені в житті і у піснях.

Набридла слава. Вірші не лікують.
Ніщо не страшить. Забагато щасть.
Іуди в крила лебедів цілують.
Ніхто Іудам срібників не дасть.

Гіркі дощі, тонкі, мов голос флейти,
Мов стан його пекельно-юних доль.
Різдво прийшло.
Обличчя віку скрейдли.
Свій хрест цілує Лір.
Іще Король.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Був без грошей, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Був без грошей, Павлюк Ігор"