Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Бруківка покрита камінням слов'янських душ, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Бруківка покрита камінням слов'янських душ, Павлюк Ігор"

41
0
21.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Бруківка покрита камінням слов'янських душ" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Бруківка покрита камінням слов'янських душ, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Бруківка покрита камінням слов'янських душ, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Бруківка покрита камінням слов'янських душ,
Поламаним вітром зализана, наче пір'їна — кров'ю.
Ти щастя свойого дурного в мені не руш.
З підвалів церковних відпий золоте здоров'я.

Роди мені яблуко з чорного цвіту ласк,
Стару порожнечу заповнивши ніжним зітханням листя.
Всі маски міняються явно останній раз
На маску всесвітнього авантюриста.

На завнішність Юди, що платить премного більш
За хрест антикварний, чи, мо', антикварний дуже.
І добре йому, бо заласканість також біль.
А біло — то холодно.
То вже така байдужість.

То вибори бога, то спів кислооких птиць
І кидання квітів на злу плащаницю сцени,
Що цвяхами стануть,
Відмивши безплідність лиць
Навіки забутих поетів своїх скурвлених.

Що ніжні і гострі, немов осока в ставку,
І ладаном пахнуть, й білком після грішних ранків.
Собі непотрібні, як жменя сухого піску
В піщанім годиннику з талією коханки.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Бруківка покрита камінням слов'янських душ, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Бруківка покрита камінням слов'янських душ, Павлюк Ігор"