Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Багато часу, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Багато часу, Павлюк Ігор"

22
0
21.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Багато часу" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Багато часу, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Багато часу, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Багато часу. Як у пастуха,
Якого зорі учать говорити
Про тих, які світають від гріха
І пишуть вірші на могильні плити.

Як синє пір'я з трумних подушок,
Летять сніги своєю смертю вмерти.
Я ж вам пришлю калиновий листок
В нью-йоркському останньому конверті:

"Хай ваші мрії бавляться піском,
А коні, що з церковних дзвонів литі,
Березовим збігають молоком,
Чекаючи безсідельних бандитів.

Хай страшно й смішно камінь ожива
І меч із плугом відблисками б'ються.
Княгиня, чайка — все уже трава.
Корінням клени з космосу сміються.

І от печаль: чим ближче до Творця,
Тим менш його ми бачим, бо великий.
Але у небі жодного лиця,
А тільки зорі й журавлині крики.

Вони одні не зраджують наш край.
Як опадають — то, мов дикі сливи.
Виходжу з гри, доки везуча гра.
Коли щастить, то десь є нещасливі…"

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Багато часу, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Багато часу, Павлюк Ігор"