Книги Українською Мовою » 💙 Класика » На безголов'я, Павличко Дмитро 📚 - Українською

Читати книгу - "На безголов'я, Павличко Дмитро"

35
0
30.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "На безголов'я" автора Павличко Дмитро. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «На безголов'я, Павличко Дмитро» була написана автором - Павличко Дмитро, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "На безголов'я, Павличко Дмитро" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Москва — тепер коричнево-червона,
І споконвік така вона, як є,
За голову Джохара півмільйона
Американських доларів дає!
Це новина! Це ринок! Добра плата!
І добра слава йде по всій землі,
Що вже цивілізовані "ребята"
Вбивати не бажають за рублі.
Круті, нівроку, хлопці гонорові —
Патріотичним духом їх не рви;
Жени валюту, якщо хочеш крові,
Як хочеш дорогої голови.
Доходи будуть там, де є витрати,
І кров поллється, де панує лють;
Гдє ж, гаспада, тих доларів набрати,
Якщо із Вашинґтона не пришлють?
А як пришлють, то буде мало, мало,
Не вистачить на всю повстанчу кров,
Бо ж скільки тих Дудаєвих повстало,
А скільки ще повстане — будь здоров!
Повимітайте всі швейцарські банки,
Стягніть на себе все, все що золоте,
Продайте свої валянки й піштанки, —
Потрібних коштів ви не зберете!
А як зберете… то в кремлівській мряві,
Де засідати буде ваш синкліт,
На танцях наші голови криваві
Покличуть до відомсти цілий світ.
І встануть обезглавлені народи,
З могил прийдуть скалічені тіла,
Щоб скинути на вас небесні зводи
І знищити імперію дотла.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «На безголов'я, Павличко Дмитро», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "На безголов'я, Павличко Дмитро"