Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Фігура, Олійник Степан 📚 - Українською

Читати книгу - "Фігура, Олійник Степан"

88
0
08.04.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Фігура" автора Олійник Степан. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Фігура, Олійник Степан» була написана автором - Олійник Степан, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Фігура, Олійник Степан" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Окуляри. Шевелюра.
Глянеш — видний і на зріст...
Кажуть всі, що він "фігура,
Визначний спеціаліст!"

Ходить чутка — дуже здібний,
(Є звання. І немале!),
Дуже людям він потрібний,
Всюди ждуть його. Але...

Марно тиха клієнтура
В коридорі стала вряд:
Знов застряла десь "фігура",
Бо в "фігури" — п'ять посад!

Кажуть, десь він "консультує",
Та ніхто не знає — де...
У п'яти місцях працює,
А фактично він — ніде.

Сьомий день реєстратура
Як не ловить — не спійма.
Мов той Фігаро, "фігура"
Там і тут — його нема!

Ось нарешті їде, схоже,
(Упіймали, затягли.)...
Та хіба комусь поможе,
Як нема йому коли!?

Прибіжить, помиє ручки...
Півгодини — і встає...
(Та зате у дні получки
Він кругом на місці є!),

Стиль такий а чи натура,
Та по суті — гастролер.
Може, й справді він — фігура,
Мав заслуги!..
А тепер?

Кине "здрасті" — мчиться далі,
Мов на гонках верхівець...
І тому, замість моралі,
В цьому вірші під кінець

Буде усмішка похмура:
Треба дійсно мати хист,
Щоб гасать, як та "фігура" —
Стрибунець-спеціаліст!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Фігура, Олійник Степан», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Фігура, Олійник Степан"