Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Психотерапія і коза, Олійник Степан 📚 - Українською

Читати книгу - "Психотерапія і коза, Олійник Степан"

47
0
09.04.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Психотерапія і коза" автора Олійник Степан. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Психотерапія і коза, Олійник Степан» була написана автором - Олійник Степан, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Психотерапія і коза, Олійник Степан" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Містечко. Лікарня.
Це й сталося там.
Зайшла до хірурга в береті мадам.

Присіла. І скаржиться, повна тривоги:
— Болять мені часто і руки і ноги...

Не менш півгодини хірург оглядав.
Мікстури, таблетки, рецепти їй дав.

А десь через тиждень, у пору ранкову,
Мадам у береті з'явилася знову:

— Купила і з'їла вже порцій зо п'ять!
І гроші пропали. І ноги болять.

Ви лікар! Ви мусите дать допомогу! —
Влупила мадам каблуком у підлогу.

— Затямте, що спокою вам я не дам! —
Немов з кулемета строчила мадам.

Діждавшись в її монолозі перерви:
— Це нерви! — аж вигукнув лікар. — Це нерви!

Тепер я вже бачу: причина у них... —
Притихла мадам. Потім лікар притих.

Пішла...
А за два дні в його кабінеті
З'явилася втретє мадам у береті:

— Діагноз ваш, лікарю, гідний хвали,
Причину хвороби ви точно знайшли...

Весела. З-під вій вже не капа сльоза:
— Псує мої нерви клятуща коза!

Коли б не доїла — відро переверне!
Клянусь вам: уже не видержують нерви!

Отож і прийшла я поради спитать:
Тримати козу а чи краще продать?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Психотерапія і коза, Олійник Степан», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Психотерапія і коза, Олійник Степан"