Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Довго гризли, Олійник Борис 📚 - Українською

Читати книгу - "Довго гризли, Олійник Борис"

43
0
19.04.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Довго гризли" автора Олійник Борис. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Довго гризли, Олійник Борис» була написана автором - Олійник Борис, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Довго гризли, Олійник Борис" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Високодостойному Левку Лук’яненку – на роздум

Довго гризли…
Таки прогризли.
Влізли в корінь, мов хробаки.
І регочуть на нашій тризні,
Спорожнивши носи ослизлі
В решетилівські рушники.

Дуб всихає і просить: “Пити!”
Ми ж на стогін –
у дві руки
Обрізаємо з нього віти,
Щоб сокирою підгострити –
В лютім розбраті –
на кілки.
Ділим хату та межі краєм:
Праві… Ліві… І – напролом!
І не зчулись, як в ріднім краю
Опинились у сінях скраю,
А вони вже – за отчим столом

Хліб їдять наш,
від поту білий,
Часом кинуть шмат за поріг.
Батьку Левку – і сміх і гріх:
Та чи мало нас прийшлі били,
Що ми й досі б’ємо своїх?!

Ще й дивуємось:
хто ж це – леле! –
У вожді
напоумив левам
Баранів –
на ганьбу і гнів?!
…Ех, не так було б гірко,
Левку,
Коли б лев уже вів
баранів!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Довго гризли, Олійник Борис», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Довго гризли, Олійник Борис"