Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Що важливо, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Що важливо, Музичук Аркадій"

40
0
05.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Що важливо" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Що важливо, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Що важливо, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Гінеколога Таїса
Впевнено питає:
— Я... того... вже, мабуть, місяць...
А знаку немає.
Все підходить: спать охота,
Тягне на кисленьке,
І не клеїться робота,
І в душі щось тенька.
Лікар вислухав дівчину
Струнку і красиву:
— А ви їли мандарини?
— Ні! А це важливо?
У таксі Таїса сіла
І мерщій на ринок,
Там відразу закупила
Мішок мандаринок.
(Одним махом все зробила,
Щоб не мать мороки).
Через силу, але з'їла.
А ж гульк — вже півроку...
Мов ошпарена влітає
До лікаря знову:
— Живота чомусь немає,
Їла ж, як корова.
Лікар роздививсь прикраси,
Фігуру красиву:
— А ви їли ананаси?
— Ні! А це важливо?
Знов на ринок полетіла.
Зробила запаси.
Й не помітила, як з'їла
Мішок ананасів...
Вже пішов десятий місяць,
Але змін немає.
І розгублена Таїса,
Що робить, не знає...
Лікар вислухав дівчину,
Струнку і красиву:
— А у вас були мужчини?
— Ні! А це важливо?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Що важливо, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Що важливо, Музичук Аркадій"